İçeriğe atla

KİTAPÇIĞIMIZIN İÇERİĞİ

11 Ana Başlık 134 Alt Başlık ve 149 Sayfa

sIKÇA SORULAN SORULAR

Ücretli E-Kitapçığının İçeriği Nasıl?

Shopify Dropshipping Ücretli E-Kitapçığı alanında uzman Dropshipping Koçu ekibi tarafından yazıldı ve düzenlendi. İçeriği 11 Başlık ve 121 Alt Başlıktan oluşmuştur. Shopify Dropshipping de sıfırdan başlayıp satışa götürmeye yönelik bildiğimiz her şeyi anlattığımız bir kitapçıktır. Tüm bölümleri canlı görseller ile hazırladığımız için çok daha kolay ve net bir şekilde anlayacaksınız. Shopify Dropshipping'de olmazsa olmaz Ürün-Site-Reklam üçlüsünü çok detaylı bir şekilde anlattık. Shopify Panelini de aynı şekilde anlattık. Dijital Marketing alanında bir çok örnekli anlattığımız somut verilerle çok sağlam bir kitapçık oldu. Baştan aşağıya ihtiyacınızın ne olduğunu bildiğimiz için tamamen size özel hazırladık. Bu kitapçığı kaçırmak istemezsiniz.

Ücretli e-kitapçığın hediyeleri Neler?

Ücretli Shopify Dropshipping E-Kitapçığında birçok hediye bulunuyor. Kitapçığı aldığınız takdirde size;

Ücretli Shopify Premium temaları hediye edilecektir. Temaların gerçek değerli 300$ 350$ bandında değişiyor. Premium temalar ile çok daha kaliteli siteler yapabileceksiniz!

Ardından mağazanıza özel logo tasarımınızı bizler yapacağız. Dropshipping Koçu ekibi mağazanızın logosunu tasarlayacak ve size gönderecek.

Ardından Dropshipping de ürün bulamazsanız satacağınız ürünü size biz söyleyeceğiz. Geniş ürün havuzumuzdan en iyi ürünleri size önereceğiz!

Ardından hazır ekleyeceğiniz Sayfa Politiklarınız bizden. Ekibimiz bunları direkt olarak gönderecektir.

Ardından ürününüzü reklama çıkarken ürününüze özel Reklam Videnonuz da yine bizler tarafından hazırlanacaktır ve size gönderilecektir.

Ve son olarak milyarderler tarafından hazırlanmış 5 adet kitap özeti de yine sizlere gönderilecektir.

Ücretli Shopify Dropshipping E-Kitapçığı alan herkese bu hediyeler bizler tarafından verilecektir.

ücretli E-Kitapçığı aldığımda Nasıl İndireceğim?

Satın alma işlemini yaptıktan sonra size indirme bağlantısı gelecektir. Bağlantıya tıkladıktan sonra Ücretli Shopify Dropshipping E-Kitapçığınızı indirebileceksiniz.

DROPSHİPPİNG KOÇU ÖĞRENCİLERİ NE DİYOR?

Dropshipping alanında çok fazla araştırma yaparak bu ekibi buldum. Gerçekten Dijital Marketing ve E-Ticaret alanında alınabilecek en iyi kitapçıklara sahipler. Fazlasıyla kaliteli hazırlanmış kitapçıklar. Önce Ücretsiz Kitapçıklarını aldım ardından Ücretli Kitapçıklarını aldım. Verdikleri muhteşem hediyelerle gerçekten çok ilgili bir eğitim şirketi. Herşey için teşekkürler.

Fatih Keskin / Dropshipping Koçu Öğrencisi

Ücretsiz Kitapçıklarını alarak tanıştım Dropshipping Koçu ekibi ile. Gerçekten her soruma cevap verdiler ve aklımdaki bir çok karışıklığı çözdüler. Ardından kendileriyle tanışıp Birebir Danışmanlık hizmeti aldım. Canlı görüşmeler ile Ürün-Site-Reklam üçlüsünü anlattılar. Şuan tek başıma hepsini yapabilecek düzeye geldim. Gerçekten her alanda çok bilgililer ve başarılılar. Ne kadar teşekkür etsem az. Hayatımı değiştirdikleri için teşekkür ediyorum.

Zeynep Sena Söğüt / Dropshipping Koçu Öğrencisi

Muhteşem hikayeler ve harika bir ekip. Dropshipping'e başlamayı uzun zamandır düşünüyordum. Dropshipping Koçu ile tanıştığımda evet artık bu işe başlamam gerektiğini düşündüm. İnanılmaz bir ekipler ve tahmin ettiğimden de başarılılar. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim. Kesinlikle bu yorumları hak ediyorlar. Hayatımın en iyi kararıydı bu işi bu ekipten öğrenmek. Çok teşekkürler 🙂

Selim Çınarlı / Dropshipping Koçu Öğrencisi

Bu ekip ile çalışmak hayatımda aldığım en doğru karardı. Ne zamandır E Ticarete başlama istiyordum ancak emin değildim. Dropshipping Koçu ekibi ile tanıştığımda tüm sorularımı cevapladılar. Birlikte bir yol haritası çizdik. Danışmanlık hizmetleri çok iyi. Sürekli ilgileniyorlar ve bir işlem yaptıktan sonra hemen nasıl yaptıklarını anlatıyorlar. Zaten en başta da demişlerdi size balık tutmayı öğreteceğiz diye. Gerçekten çok teşekkürler.

Gamze Yıldız / Dropshipping Koçu Öğrencisi

Muhteşem vizyon ve hedefler. E Ticarete başlamadan bu işin potansiyelini hatta işin bile ne olduğunu bilmiyordum. Tamamen sıfırdım yani. Dropshipping Koçu ekibinden aldığım hizmetlerle önce Dropshipping'i öğrendim. Ardından ne kadar potansiyeli olduğunu. Sadece satışa yönelik bilgiler değil gerçekten hayata bakış açımı değiştirdiler. Bundan 8 ay önce ki ben ile şuan ki ben arasında dağlar kadar fark var. Tüm ekip çok daha fazla övgüyü hak ediyor. Hepsine sonsuz teşekkürler 🙂

Murat Ege Aytekin / Dropshipping Koçu Öğrencisi

Drawer Title
Coupon
benzer ürünler