İçeriğe atla

SIKÇA SORULAN SORULAR

Birebir Danışmanlık Hizmeti Nasıl Veriliyor?

Birebir Danışmanlık hizmetimizi aldıktan sonra ekibimiz sizlere ulaşacaktır. Ardından sizinle birlikte uygun zamanlar belirleyip hemen danışmanlık hizmetimizi başlatacağız. Canlı birebir bağlanarak alanında uzman kadromuzdan birebir eğitimler alacaksınız. Önce Ürün ve Pazar araştırması için size ürün nasıl bulunur bunu anlatacağız.

Ardından sitenizi bizler yapacağız ve siteniz hazır olduktan sonra size siteyi nasıl yaptığımızı anlatacağız. Tabi buradaki tüm her şeyi yine bizler yapacağız ve size öğreteceğiz.

Ardından reklam videolarınızı hazırlayacağız. Reklam hesaplarınızın kurulumlarını da yapacağız ve ilk reklamlarınızı birlikte çıkacağız. Sonrasında nasıl aksiyonlar alacağınızı ve Reklam Yönetimini nasıl yapacağınızı anlatıp öğreteceğiz.

Kısacası size işin başından sonunda kadar tüm Shopify Dropshipping'i öğreteceğiz. Bizden sonra tek başınıza rahat bir şekilde tüm sistemi baştan aşağıya yapabileceksiniz.

Tabi ki her zaman destek ekibimiz sizlerin yanında olacak!

Birebir Danışmanlık Canlı Görüşmeler Nereden Yapılacak?

Genelde Zoom veya Anydesk üzerinden canlı bağlantılar yapıyoruz. Ancak danışanımızın isteği üzerine eğer başka platformlardan da yapma şansımız varsa o platformlardan da yapabiliriz.

Birebir Danışmanlık Toplamda Kaç Saat Sürecek?

Öyle bir saat sınırlamamız yok dediğimiz gibi siz işi öğrenene kadar danışmanlık devam edecek. Görüşmelerimiz genelde 1,30 - 2 saat sürüyor. Bu görüşmelerden ilki Ürün ve Pazar Araştırması için bağlandığımız ilk görüşme. Ardından sitenizi yaptıktan sonra tekrar görüşme yapıp siteyi nasıl yaptığımızı sizlere anlatıyoruz. Ardından Reklam Hesaplarınızı kuruyoruz ve reklamlara çıkıyoruz. Yani genel olarak size tüm sistemi öğretip devrediyoruz.

DROPSHİPPİNG KOÇU ÖĞRENCİLERİ NE DİYOR?

Dropshipping alanında çok fazla araştırma yaparak bu ekibi buldum. Gerçekten Dijital Marketing ve E-Ticaret alanında alınabilecek en iyi kitapçıklara sahipler. Fazlasıyla kaliteli hazırlanmış kitapçıklar. Önce Ücretsiz Kitapçıklarını aldım ardından Ücretli Kitapçıklarını aldım. Verdikleri muhteşem hediyelerle gerçekten çok ilgili bir eğitim şirketi. Herşey için teşekkürler.

Fatih Keskin / Dropshipping Koçu Öğrencisi

Ücretsiz Kitapçıklarını alarak tanıştım Dropshipping Koçu ekibi ile. Gerçekten her soruma cevap verdiler ve aklımdaki bir çok karışıklığı çözdüler. Ardından kendileriyle tanışıp Birebir Danışmanlık hizmeti aldım. Canlı görüşmeler ile Ürün-Site-Reklam üçlüsünü anlattılar. Şuan tek başıma hepsini yapabilecek düzeye geldim. Gerçekten her alanda çok bilgililer ve başarılılar. Ne kadar teşekkür etsem az. Hayatımı değiştirdikleri için teşekkür ediyorum.

Zeynep Sena Söğüt / Dropshipping Koçu Öğrencisi

Muhteşem hikayeler ve harika bir ekip. Dropshipping'e başlamayı uzun zamandır düşünüyordum. Dropshipping Koçu ile tanıştığımda evet artık bu işe başlamam gerektiğini düşündüm. İnanılmaz bir ekipler ve tahmin ettiğimden de başarılılar. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim. Kesinlikle bu yorumları hak ediyorlar. Hayatımın en iyi kararıydı bu işi bu ekipten öğrenmek. Çok teşekkürler 🙂

Selim Çınarlı / Dropshipping Koçu Öğrencisi

Bu ekip ile çalışmak hayatımda aldığım en doğru karardı. Ne zamandır E Ticarete başlama istiyordum ancak emin değildim. Dropshipping Koçu ekibi ile tanıştığımda tüm sorularımı cevapladılar. Birlikte bir yol haritası çizdik. Danışmanlık hizmetleri çok iyi. Sürekli ilgileniyorlar ve bir işlem yaptıktan sonra hemen nasıl yaptıklarını anlatıyorlar. Zaten en başta da demişlerdi size balık tutmayı öğreteceğiz diye. Gerçekten çok teşekkürler.

Gamze Yıldız / Dropshipping Koçu Öğrencisi

Muhteşem vizyon ve hedefler. E Ticarete başlamadan bu işin potansiyelini hatta işin bile ne olduğunu bilmiyordum. Tamamen sıfırdım yani. Dropshipping Koçu ekibinden aldığım hizmetlerle önce Dropshipping'i öğrendim. Ardından ne kadar potansiyeli olduğunu. Sadece satışa yönelik bilgiler değil gerçekten hayata bakış açımı değiştirdiler. Bundan 8 ay önce ki ben ile şuan ki ben arasında dağlar kadar fark var. Tüm ekip çok daha fazla övgüyü hak ediyor. Hepsine sonsuz teşekkürler 🙂

Murat Ege Aytekin / Dropshipping Koçu Öğrencisi

Drawer Title
Coupon
benzer ürünler